Společnost EKO-VAK s. r. o., IČ: 24728756 náměstí Komenského 412 263 01 Dobříš hledá vhodného kandidáta na pozici „vzorkař – technik“ vodohospodářské laboratoře v oboru provozování vodovodů a kanalizací.

 

V Ý B Ě R O V É   Ř Í Z E N Í

na pozici “ vzorkař – technik“

 

Kvalifikační požadavky:

 

– SŠ (VŠ) se zaměřením na vodní hospodářství, chemii nebo ekologii, popř. praxe v oblasti vodohospodářské laboratoře nebo provozní vodohospodářské společnosti, – řidičský průkaz skupiny B (aktivně), – znalost práce na PC (MS Office),   – komunikační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a technické myšlení, – základní obecná znalost čistírenských a úpravárenských procesů ve vodním hospodářství, – schopnost orientovat se v legislativě, – předchozí praxe v oboru provozování vodovodů a kanalizací a znalost zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích a zákona č. 254/2001 Sb., vodní zákon výhodou.

 

Pracovní náplň:

 

– sledování a vyhodnocování provozu a účinnosti čistíren odpadních vod a úpraven vod, – akreditované odběry vzorků pitných, odpadních a povrchových vod, – vypracování provozních a legislativních hlášení v oboru provozování vodovodů a kanalizací, – zpracování provozní dokumentace (provozní řády, havarijní plány, kanalizační řády atp.), – měření a testování vod v terénu, provozní laboratorní zkoušky, – pomocné tehnické práce v laboratoři.

 

Nabízíme:

 

– zajímavou různorodou práci v malém kolektivu, – profesní rozvoj (vzdělávání, výcvik), – místo výkonu práce na Dobříši (kanceláře, laboratoř) a zejména práce v terénu ve Středočeském kraji v regionech okolí Prahy, Dobříšsko, Příbramsko, Sedlčansko a Benešovsko (vzorkování vod, měření a testování vod, dozory čistíren odpadních vod a úpraven vod), – nástup dle dohody na dobu určitou s následnou možností pracovního poměru na dobu neurčitou, – hlavní pracovní poměr (3 měsíční zkušební doba), – zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na dopravu do zaměstnání, pružná pracovní doba dle dohody – osobní přístup), – mobilní telefon, notebook, – platové podmínky dle dohody s ohledem na zkušenosti, praxi a znalosti uchazeče.

 

Další sdělení:

 

Nástup možný IHNED, na šikovného kolegu / kolegyni si rádi počkáme. V případě, že Vás nabízená pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na ekovak@ekovak.cz.

 

V Dobříši dne 1. 6. 2019

 

Odpovědí na tento inzerát (zaslání životopisu) bere uchazeč o zaměstnání na vědomí, že v souvislosti s probíhajícím výběrovým řízením na konkrétní pracovní pozici, dochází ze strany společnosti EKO-VAK s. r. o. ke zpracování osobních údajů. Po ukončení výběrového řízení, bude dokumentace s osobními údaji uchazeče skartována.