Společnost EKO-VAK s. r. o., IČ: 24728756 Komenského nám. 412, 263 01 Dobříš vyhlašuje výběrové řízení na pozici „Účetní“ v oboru podnikání „provozování vodovodů a kanalizací“. Náplní práce je vedení podvojného a mzdového účetnictví, komunikace s odběrateli, administrativní práce a podpora vedení společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Uchazeč musí mít ukončené středoškolské vzdělání ekonomického směru nebo příbuzného oboru, znalost práce na PC (MS Office) a účetního programu POHODA, TAX.

Co vám můžeme nabídnout

Práce na plný úvazek (možnost zkráceného úvazku, minimálně na 6hod denně), flexibilní pracovní doba, místo výkonu práce na Dobříši v centru města, nástup dle dohody (možno ihned) na dobu neurčitou, zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, notebook), stravenkový paušál, pravidelné školení, platové podmínky dle dohody

Nástup možný IHNED, na šikovného kolegu / kolegyni si rádi počkáme. V případě, že Vás nabízená pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na kunicka@ekovak.cz.

 

V Dobříši dne 29. 03. 2021

 

Odpovědí na tyto inzeráty (zaslání životopisu) bere uchazeč o zaměstnání na vědomí, že v souvislosti s probíhajícím výběrovým řízením na konkrétní pracovní pozici, dochází ze strany společnosti EKO-VAK s. r. o. ke zpracování osobních údajů. Po ukončení výběrového řízení, bude dokumentace s osobními údaji uchazeče skartována.